Jana, Carmen a Agnes

 

 Ten, kdo tvrdí, že láska a štěstí se nadá koupit, zapomněl na štěně…

I my jsme si naše první malé štěstí pořídili v roce 2013. Původně Carmen vůbec neměla být víc než člen rodiny. Postupem času jsme se ale zamilovali do atmosféry zkoušek a výstav, získali mnboho nových přátel a rozhodli se, že pejsci nás budou provázet zbytkem života.

Když jsem se poohlížela po něčem novém, potkala jsem Katku a Pavlínu – zapálené pejskařky, které už canisku dělali. I my se rozhodli, pro až extrémní Carmenčinu „mazlící“ a kontaktní povahu, že canisterapii zkusíme v praxi. 17.5.2015 Carmen složila Carmen potřebné zkoušky a od té doby nepředtržitě pracuje jako aktivní člen týmu Animal Therapy.

V roce 2016 jsme si po Carmen a Charlesovi (pejsek Katky) doma nechali další druhé štěstí, velikou psí naději v podobě krásné, tmavé holčičky Agnes – od začátku bylo jasné, že Agneska bude mít především vlohy pro loveckou praxi, ale i canisterapie je pro nás jasná volba. Po obou rodičích má ty nejlepší předpoklady být kvalitním členem týmu a od října 2017 bude tak aktivně pracovat se svojí maminou a taťkou i ona.

Jsme zvyklé pracovat jak s postiženými, tak i s dětmi ve školkách, pacienty v LDN nebo klienty domovů důchodců….a vše co děláme, děláme s láskou a velkým nadšením. Práce s lidmi nás moc baví a naplňuje nás.

 

 

 

            carmen.jpgCarmen Jolly Subri (Mína, Miňonka)   

                       Narozená : 11.2.2013

                       Plemeno:  Flat Coated retriever

                       Majitel:  Jana Kašparová

                       Chovatelská stanice: Anajsela

                       Email: jana@anajsela.

 

 

 

agnes.jpg

              Agnes Brown Sugar Anajsela

             Jak jí říkáme: Agnes, Nessie, Andulka

             Narozená: 29.07.2016

             Plemeno: Flat Coated retriever

             Majitel: Jana Kašparová

             Kontakt: www.anajsela.cz