Kurzy, semináře, workshopy

 zde budete moci najít náš plán akcí pro rok 2021

Kurzy

  • kurzy pořádáme několikrát do roka. 
  • místa Kovač u Jičína,  Zlosyň u Veltrus, Pesoprak Praha
  • Základy canisterapie: tento kurz se zaměřuje na teoretické podvědomí o canisterapii. Během kurzu Vás připravíme na zkoušky dle zkouškového řádu spolku. Ukážeme Vám jak připravit pejska i sebe na tuto krásnou činnost. Během kurzu Vám představíme aktivity za účastí pejska i jen za jeho přítomnosti, pro dané kategorie klientů (děti MŠ a ZŠ, spec. školy, mentálně a fyzicky postižení klienti, senioři apod). Kurz je obecný se spoustou praktických rad. 
  • Pro koho je kurz určen? Pro všechny, kteří se chtějí o CT dozvědět více a neví za jaký konec tuto činnost uchopit a májí pochybnosti, zda je tato činnost bude bavit. Ale i pro Ty co si pořizují nového člena rodiny a již vědí, že se této činnosti chtějí věnovat. 
  • Co očekávat, osobní  a lidský přístup, zjištění zda jste vhodný jako team na CT, spoustu praktických rad, 2 h praxe v jednom  našich smluvních zařízení,  vyzkoušení si vlastní realizace aktivit pro určenou kategorii klientů.
  • jaké jsou nároky na pejska, předpokládáme znalost základních cviků( přivolání, sedni, lehni, zůstání na místě apod.) Na co můžete pejska připravit na kontakt nejen s Vámi, jako majitelem, ale i cizím člověkem. Aby pejsek uměl vyskočit předníma nohama na klienta či postel (stř. až velká plemena)  případné jen odložení hlavy na kolena klienta či na postel, aby vydržel v klidu na klíně klienta (miniaturní a malá plemena do 15 kg), nebo na posteli klienta. Kontaktování s cizí osobou, nejen když zvíře samo chce, ale i řízeně ze strany majitele. Připravit pejska na běžný hluk spojený s návštěvou zařízení, děti, senioři, různě hendikepovaní klienti, jako je křik, spadnutí předmětu, rychlé pohyby apod.

Jarní kurz Kovač 2021

Tento kurz z důvodu nemožnosti se shromažďovat ve více osobách bude posunut, prosíme zájemce o zaslání přihlášky na email animltherapy@seznam.cz ( prosím kurz zatím neplaťte), abychom mohli poslat informace o začátku kurzu ,

až situace dovolí. Děkujeme

Termíny upřesníme, až se uvolní možnost být ve větším počtu osob ve vnitřních i venkovních prostorech : 5.5,16.5, 23.5, 30.5, 6.6, 13.6 2021

Náhradní termíny: 22.8, 29.8, 5.9,12.9,19.9,26.9 ( pokud by Covidová situace byla nadále nepřiznivá)

Jarní kurz Canisterapie 2021.odt

Přihláška CT kurz Kovač 2021.doc