DSC_2741.JPG   DSC_2111.JPG

Verča a Dark

Jmenuji se Veronika Syrotiuková a láska ke psům mě provází celý život. Když jsem si v 18 letech pořizovala svého prvního psa, v té době málo rozšířeného plemene Americký stafordšírský teriér, netušila jsem, jak moc mě toto plemeno osloví a učaruje.

Mým parťákem je Dark alias Darouš ( Dance in the Rain z Katu), zástupce plemene AST. Z malého štěňátka Dárečka nám vyrostl menší mamut. Jak popsat Darka? Je to opravdu takový Dáreček – dobrák, klidný, nic ho jen tak nerozhodí, má rád všechno a všechny, miluje děti. Je nekonfliktní vůči psům i jiným zvířátkům, speciálně koně a krávy považuje za sobě rovné :o). Svým zjevem sice na první pohled budí respekt, své síly si je vědom, ale je to milý a jemný pes. Pokud máte pro něj piškotek nebo jinou dobrotu, je celý Váš.  Po prvotním výstavních ambicích jsme se společně vrhli na sportovní kynologii a coursing, kde se nám dařilo, ale pořád to nebylo, jak se říká, TO pravé. Díky spolku Animal Therapy jsme objevili canisterapii a u té zůstali, ta nás opravdu pohltila. Snažíme se stále posouvat, jak já tak i Dark.  Učíme se stále novým věcem, abychom se dokázali přizpůsobit potřebám klientů a naším cílem je, aby si naše společné chvíle klienti užili a přinesli jim radost, tak jako nám. 

Za možnost vidět čistou, ničím nefalšovanou, radost klientů, bez sebemenších předsudků o bojových plemenech, jsem nesmírně vděčná  a jsem moc  ráda, že díky CT toho můžeme být součástí a zároveň jsem vděčná za to, že mám v Darkovi skvělého parťáka, který mi to umožní.

Budeme se na Vás těšit.

Veronika & Dark

Působíme Turnov, Liberec, Jablonec nad Nisou

Email: syrotiukova.v@seznam.cz

Mobil: +420 739 59 38 59