DSC_5727.jpg

 

Hanka a Darcy

 Darcy & Hana
Jmenuji se Hana Kučerová a za to, že se mohu radovat ze společnosti Darcyho, vděčím své dceři Elišce. Ta si jej - přes námitky téměř celé rodiny, i moje - pořídila rok poté, co od nás za Duhový most odešel náš předchozí pejsek Valda. Hodně nám scházel, ale z mnoha důvodů jsem byla rozhodnutá, že na dalšího pejska ještě není ten správný čas.
A potom se nám změnil život.
Darcy, celým jménem Corben Dallas Green May-T, je australský ovčák. Je to mladý, 2,5letý pes. Úžasný parťák, který má skoro pořád úsměv na tváři. Miluje své dvounožce a všechny aktivity, které s námi sdílí. Od štěněčí školky přes procházky, výcvik poslušnosti, koloběžku, coursing, pasení oveček, dog dancing, treibball, obrany a nosework až k záchranářství - do všeho se vrhá s nadšením a jeho energii většinou musíme trochu krotit.
Náladu mu - ale pouze na chvilku - zkazí jen obléknutí postroje.
Protože Darcy je ausík, co se rád předvádí, ale také je velmi empatický, a já pracuji se seniory ve zdravotnictví, tak mne napadlo, že by mohl rozdávat radost i tam. Takže jsme absolvovali kurz i potřebnou zkoušku, abychom mohli o chlup a úsměv vylepšit den nejen seniorům především v Plzni, ale i v Praze a na Blatensku.

Pokud nás budete chtít kontaktovat neváhejte.

Hana Kučerová - kucerovaanah@seznam.cz

Foto z činnosti:

DSC_0125.JPG       DSC_0185.JPG    DSC_0223.JPGDSC_0267.JPG   DSC_0203.JPG